Denník N

Bezplatný upgrade z Mini na Štandard
predplatné na september a október 2019

Aktuálne nie ste prihlásený. Prosím, prihláste sa.

Kliknutím na tlačidlo prechádzate z Mini na Štandard predplatné Denníka N - počas septembra a októbra 2019 vás to nebude stáť nič navyše. Kedykoľvek počas tohoto obdobia sa môžete rozhodnúť, že sa opäť jedným kliknutím vrátite k balíčku Mini. Ak do konca októbra neurobíte nič, od novembra vám budeme za balíček Štandard účtovať bežnú cenu, avšak so zachovaním prípadných zliav, ktoré ste v minulosti mali na Mini predplatné.

Koľko presne budem platiť od novembra 2019, ak dovtedy prechod na Štandard balíček nezruším?

  • Ak platíte mesačne (typicky cenu 4,99 €), od prvej platby, ktorá prebehne v mesiaci november, sa cena zvýši na 6,99 €.
  • Ak máte dlhšie predplatné, 1. novembra urobíme automaticky platený upgrade vášho konta bez toho, aby ste museli v tom momente čokoľvek doplácať. Skrátime však dĺžku vášho zostávajúceho predplatného tak, aby to zodpovedalo zvýšeniu ceny o 2 eurá mesačne. Príklad: Ak ste si 1. mája kúpili ročné mini predplatné za 54 eur a 1. novembra vám z neho zostáva polovica nevyčerpaná (teda máte na konte ešte „kredit“ 27 eur), tento kredit vám „rozmeníme“ na predplatné Štandard (cena 75,90 ročne). V novembri teda nič nebudete doplácať, ale predplatné vám namiesto 30. apríla 2020 skončí už v marci 2020.

Máte otázku, potrebujete poradiť? info@dennikn.sk / 02 212 044 00